Ciało 54-letniego mieszkańca Mysłowic wyłowiono w rejonie niestrzeżonego kąpieliska nad jeziorem Pogoria IV w Wojkowicach Kościelnych.

W czwartek, 29 sierpnia, w rejonie niestrzeżonego kąpieliska nad jeziorem Pogoria IV w Wojkowicach Kościelnych wyłowiono ciało 54-letniego mieszkańca Mysłowic.

Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci mężczyzny było utonięcie. Dokładne ustalenia dotyczące przyczyn i okoliczności tej tragedii znane będą po przeprowadzeniu zleconej przez prokuratora sekcji zwłok.

– Najprawdopodobniej przebywający w rejonie dzikiego kąpieliska 54-letni mężczyzna w pewnym momencie postanowił popływać w jeziorze. Mieszkaniec Mysłowic był sam i nie było nikogo, kto mógłby udzielić mu pomocy lub wezwać służby ratunkowe. Bliższe informacje dotyczące zgonu mężczyzny znane będą po sekcji – przekazał Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Przyczyny tragedii nad wodą, to najczęściej brak wyobraźni, lekkomyślność i brawura, kąpiel pod wpływem alkoholu oraz kąpiel w miejscach niestrzeżonych.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here