23-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego kierujący motocyklem crossowym zginął w wypadku w Wojkowicach przy ul. Paderewskiego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący motocyklem crossowym 23-letni mieszkaniec jednej z miejscowości w powiecie będzińskim z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w nadjeżdżającego z przeciwka forda fiestę.

Za kierownicą samochodu osobowego siedziała 74-letnia mieszkanka powiatu. Pomimo podjętej od razu przez przybyłych na miejsce zdarzania drogowego policjantów akcji reanimacyjnej kierowcy jednośladu nie udało się uratować. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Skomentuj przez Facebook

18 KOMENTARZE

  1. Szkoda tej starszej Pani bo to dla niej musiałbyć ogromny szok i taki pozostanie.
    ps.Motocyklista od zawsze szalał na pobliskich miejscowościach od paru lat!

  2. Najlepiej oceniać! nie wiecie jak było ! nie wiecie kim był motocyklista ! nie wiecie czyja wina ! ale się mądrzycie i oceniacie z góry !

  3. Młody człowiek stracił życie straszna tragedia!!!!
    Okropne jest takie zwalanie winy na motocyklistę!!!! Co coś się dzieje to winny motor…..

  4. Ja jak miałem 20 parę lat też czasem jeździłem nieostrożnie i niebezpiecznie, na szczęście moje i innych udało się ten wiek przeżyć Szkoda chlopaka i tyle Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here