Wypadek na DK86. Zablokowana droga do Katowic

0
2142

Do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem trzech aut osobowych doszło tuż przed godz. 7:00 w Sosnowcu na DK86. W wyniku zdarzenia została zablokowana trasa do Katowic.

W środę, 17 maja przed godz. 7:00 przy zjeździe z Grota Roweckiego na DK86 w Sosnowcu doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia została zablokowana trasa do Katowic.

Na miejsce zdarzenia zostały wysłane zostały wszystkie służby ratunkowe. Wewnątrz pojazdów zakleszczyły się dwie osoby. Dopiero interwencja strażaków ze specjalistycznym sprzętem pozwoliła na ich uwolnienie. Obie trafiły do szpitala.

– Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych – mówi st. asp. Sonia Kepper, oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. – Dwie osoby trafiły do szpitala, jedna z obrażeniami kręgosłupa, druga z obrażeniami głowy. Jednak ich stan jest dobry – dodaje.

Policja bada okoliczności wypadku. Kierowcy jadący z Sosnowca oraz miast ościennych muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Obecnie na miejscu trwają czynności porządkowe. Jeden pas wciąż jest zablokowany. Na drugim pasie został przywrócony ruch.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here