Będzińscy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Chorzowa, który, pomimo sądowego zakazu, kierował samochodem. Mężczyzna był pod wpływem środków odurzających, a to nie koniec jego przewinień.

Policjanci z Będzina zatrzymali do kontroli osobowe BMW, którym kierował 36-letni mieszkaniec Chorzowa. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki.

W toku dalszych czynności okazało się, że 36-latek kierował pomimo sądowego, prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów. dodatkowo, w chwili kontroli znajdował się pod wpływem środków odurzających. Szybko okazało się, że to nie koniec jego przewinień.

W miejscu zamieszkania byłej żony 36-latka będzińscy policjanci znaleźli należące do niego dwie sztuki broni, których posiadanie wymaga stosownego zezwolenia. Podczas dalszych czynności przeszukania, tym razem w mieszkaniu konkubiny mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne dwie sztuki nielegalnej broni oraz marihuanę.

Dalszym losem mężczyzny zajmie się prokurator i sąd. Za popełnione przestępstwa zatrzymanemu grozi nawet 8 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here