Koleje Śląskie mają swoją grę! Miłośnicy kolei mogą pobrać na swój telefon darmową grę „Wolny tor”. To świetny sposób na spędzenie czasu podróży.

Koleje Śląskie przygotowały grę „Wolny tor”, dzięki której każdy może wcielić się w pracownika drużyny pokładowej, łapać gapowiczów czy omijać przeszkody na torach. To nie tylko sposób na umilenie sobie czasu podczas podróży, ale również szansa na zdobycie kuponów rabatowych na zakup biletów.

W ramach gry każdy uczestnik otrzymuje do wyboru 12 różnych tras do przebycia pociągiem, do wyboru jest także rodzaj taboru. – Staraliśmy się zadbać o to, by propozycje w tym zakresie nawiązywały do rzeczywistości – zarówno pod względem tras, jak i naszych typów pociągów – podkreślają przedstawiciele spółki.

Punkty zdobywa się za przybycie na czas do stacji końcowej. Dodatkowy bonus można uzyskać za łapanie gapowiczów. Początkujący użytkownicy nie muszą się obawiać, debiutantów przeprowadzi przez grę odpowiedni samouczek.

Gra „Wolny tor” dostępna jest bezpłatnie w sklepie Google Play (wkrótce także w sklepie AppStore). – Co istotne, równocześnie z wprowadzeniem gry do sklepu, do użytku pasażerów oddana jest także nowa aplikacja sprzedażowa, która zapewnia wygodny zakup naszych biletów przez telefon – informuje Magdalena Iwańska, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Na graczy, którzy pod koniec miesiąca uplasują się w pierwszej dziesiątce czekają nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma kupon o wartości 20 zł do wykorzystania na zakup biletów w aplikacji. W przypadku pozostałych laureatów z pierwszej dziesiątki będzie to kwota 10 zł. Zdobyty bonus można wykorzystać na zakup dowolnego biletu Kolei Śląskich dostępnego w aplikacji mobilnej.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here