Wojciech Łuczak nie jest już zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec. Pomocnik rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron.

Urodzony w Zgorzelcu zawodnik do Zagłębia trafił latem 2016 roku. Przez 1,5 roku w sosnowieckim klubie zagrał w 49 spotkaniach i zdobył sześć bramek.

Po zakończeniu pierwszej części obecnego sezonu Nice I Ligi działacze klubu ze Stadionu Ludowego wystawili Łuczaka na listę transferową.

Przez ostatnie tygodnie 28-letni pomocnik trenował z drużyną rezerw. W czwartek, 25 stycznia, zdecydował się rozwiązać – obowiązujący do 30 czerwca 2019 roku – kontrakt.

– W imieniu klubu bardzo dziękujemy Wojtkowki za czas spędzony w naszym klubie. Życzymy mu dużo zdrowia i samych sukcesów w dalszej karierze – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Wojciech Łuczak jeszcze w tym tygodniu ma podpisać kontrakt z wiceliderem drugiej ligi ŁKS-em Łódź. Wcześniej był także przymierzany do Widzewa Łódź.

Skomentuj przez Facebook

6 KOMENTARZE

 1. Miłego!

  PS
  Ale fuszera na Patelni!
  Zamiast skończyć zatoki od strony Patelki i dopiero puścić ruch tą stroną!!!!
  O co biega?!
  parking od Plastra – firma uciekła z budowy? auta parkują na nieukończonej budowie? rozwalą nieosłonięte krawężniki! O co biega?!

  • No jakoś dziwnie, że o tym co się dzieje w Centrum – opóźnienia masakryczne i zaczyna się chaos – nikt nie pisze?

   • Bo każdy wie że lokalne media są na pasku władz….więc tematów gorących, niekorzystnych się nie porusza. Choć przyznam że liczba odsłon stron o planach i remontach, nawet mnie bradzo pozytywnie zaskoczyła. Widać że ludzie żyją tym co się dzieje w mieście. Mimo wszystko liczę na redakcję i ufam że nie zabraknie materiałów obiektywnych. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here