Wojciech Chmielarz, autor serii kryminałów z komisarzem Jakubem Mortką oraz thrillera psychologicznego „Żmijowisko” odwiedzi Zagłębie. Pisarz spotka się z czytelnikami w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi 4 kwietnia.

Wojciech Chmielarz uznawany jest za jednego z najbardziej obiecujących pisarzy kryminalnych młodszego pokolenia. W 2015 roku zdobył Nagrodę Wielkiego Kalibru. Warto dodać, że był do niej nominowany aż pięciokrotnie.

Pisarz znany jest czytelnikom, zwłaszcza z cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce w ramach, którego ukazało się dotychczas pięć powieści („Podpalacz”, „Farma lalek”, „Przejęcie”, „Osiedle marzeń”i „Cienie”).

Ma na swoim koncie także tzw. cykl gliwicki („Wampir” i „Zombie”). W 2018 roku ukazała się jego ostatnia powieść „Żmijowisko”, została Książką Roku 2018 portalu Lubimyczytać.pl.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wojciech Chmielarz (@wojciechchmielarz)

Wojciech Chmielarz jest również dziennikarzem. Publikował m.in. w Pulsie Biznesu, Pressie, Nowe Fantastyce, Pocisku i Polityce. Był redaktorem naczelnym serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego.

Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem odbędzie się 4 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi. Początek o godz. 17.30. Wstęp wolny.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here