W najbliższy czwartek, 23 marca, zapraszamy wszystkie panie na wiosenną odsłoną Kina Kobiet w sosnowieckim kinie Helios. Przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia.

W czwartek, 23 marca o godz. 18.30 w sosnowieckim kinie Helios (ul. Modrzejowska 32b) odbędzie się kolejne spotkanie Kina Kobiet.

– Na marcowym seansie będziemy witać wiosnę. Zapraszamy więc Panie w kwiatowych stylizacjach lub w soczystym zielonym kolorze. Mile widziane kwiaty – nawet we włosach – zachęcają organizatorzy.

Organizatorzy zadbali o moc atrakcji. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Specjalnie dla Pań przygotowano również degustację wiosennych nowości od Barefoot Wine.

W ramach Kina Kobiet w sosnowickim kinie Helios zostanie pokazana komedia „Porady na zdrady”.

Specjalnie dla naszych Czytelniczek przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jak lubicie witać wiosnę?

Na odpowiedzi czekamy do 22 marca, do godz. 23.59. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Wiosna”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here