Dawid Podsiadło, młody artysta pochodzący z Dąbrowy Górniczej w przyszłym roku wyrusza w kolejną trasę koncertową. Sprawdź, kiedy i gdzie wystąpi w ramach Wielkomiejski Tour.

Dawid Podsiadło powraca! Po prawie dwuletniej przerwie, muzyk powraca z nowym albumem, który promuje nowy singiel „Małomiasteczkowy” i „Nie ma fal” oraz na trasę gdzie zaprezentuje swoją nową artystyczną twarz. Po wyprzedanej Małomiasteczkowej Trasie wyrusza w prawdziwie Wielkomiejski Tour, które jest dość przewrotne w nazwie.

Artysta przenosi się do kameralnych sal, z których najmniejsza pomieści jedynie 286 osób. Wśród ponad 30 miast i miasteczek, do których zawita Wielkomiejski Tour znajdą się: Cieszyn, Chorzów, Kielce, Krynica-Zdrój, Olsztyn, Ełk, Bielsko-Biała, Płock, Włocławek, Opole, Częstochowa, Koszalin, Wejherowo, Kołobrzeg, Chełm, Mielec, Bolesławiec, Gorzów Wielkopolski, Kościan, Kutno, Mrągowo, Suwałki, Jarocin, Chodzież, Starachowice, Rzeszów. Wolbrom oraz Żyrardów.

Wielkomiejski Tour - fot. mat. pras.
Wielkomiejski Tour – fot. mat. pras.

Na trasie nie zabrakło także zagłębiowskich miast. Dawid Podsiadło wystąpi w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia 25 lutego oraz sosnowieckiej Muzie 10 marca. Bilety na „Wielkomiejski Tour” trafią do sprzedaży w piątek, 21 grudnia o godzinie 14:00.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here