Dobra wiadomość dla fanów Dawida Podsiadło! Artysta ogłosił dodatkowe terminy koncertów w ramach „Wielkomiejski Tour”. Na jego liście nie zabrakło zagłębiowskich miast.

Dawid Podsiadło, młody artysta pochodzący z Dąbrowy Górniczej, powraca w wielkim stylu. Po wyprzedanej Małomiasteczkowej Trasie wyrusza w prawdziwie Wielkomiejski Tour, które jest dość przewrotne w nazwie. Jednak i tutaj bilety rozeszły się w ekspresowym tempie.

Na szczęście, fani Dawida, którym nie udało się zdobyć biletu dostają jeszcze jedną szansę! Wszystko za sprawą dodatkowych koncertów, które odbędą się w ramach trasy koncertowej, która pomimo swojej nazwy odbędzie się w kameralnych salach, z których najmniejsza pomieści jedynie 286 osób.

Przypomnijmy, wśród ponad 30 miast i miasteczek, do których zawita Wielkomiejski Tour znajdą się: Cieszyn, Chorzów, Kielce, Krynica-Zdrój, Olsztyn, Ełk, Bielsko-Biała, Płock, Włocławek, Opole, Częstochowa, Koszalin, Wejherowo, Kołobrzeg, Chełm, Mielec, Bolesławiec, Gorzów Wielkopolski, Kościan, Kutno, Mrągowo, Suwałki, Jarocin, Chodzież, Starachowice, Rzeszów. Wolbrom oraz Żyrardów.

Wielkomiejski Tour - fot. mat. pras.
Wielkomiejski Tour – fot. mat. pras.

Na trasie nie zabrakło także zagłębiowskich miast. Dawid Podsiadło wystąpi w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia 25 lutego oraz podczas dodatkowego koncertu dzień później, a także w sosnowieckiej Muzie 9 (dodatkowy koncert) i 10 marca. Bilety na „Wielkomiejski Tour” trafią do sprzedaży w piątek, 11 stycznia o godzinie 12:00.

CZYTAJ TAKŻE:

Dawid Podsiadło z Paszportem Polityki

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here