Dziesiątki osób wzięły udział w niedzielnej bitwie na poduszki na sosnowieckiej Górce Środulskiej. W ruch poszło ponad 400 poduszek, dzięki którym uczestnicy świetnie się bawili.

Za nami premierowa edycja „Wielkiej bitwy na poduszki”, która odbyła się ostatniego w tym roku „Śniadaniu na Trawie” na Górce Środuslkiej. – Jest to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane na Górce Środulskiej, ma zatem ogromne szanse przyciągnąć sporą część mieszkańców – podkreślał jeszcze przed wydarzeniem Jakub Kopeć, przewodniczący MRM w Sosnowcu.

Słowa te okazały się być trafne. Na górce pojawiło się wielu miłośników białego puchu, których zadaniem było wyeliminować „przeciwnika”, w przyjaznej atmosferze, pełnej uśmiechu i dobrej zabawy.

W ruch poszło ponad 400 poduszek, dzięki którym każdy obecny mieszkaniec miasta mógł włączyć się do wspólnej zabawy i mile spędzić niedzielny czas, świętując tym samym zakończenie wakacji.

Organizatorami wydarzenia była Młodzieżowa Rada Miasta Sosnowca oraz agencja artystyczna „Event Time”, będąca partnerem strategicznym i jednocześnie sponsorem wydarzenia.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here