Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński zaprasza mieszkańców na profrekwencyjny wiec demokratyczny, który odbędzie się w środę, 8 lipca, o godz. 16.30 na popularnej Patelni.

W środę, 8 lipca, o godz. 16.30 na sosnowieckiej Patelni obędzie się profrekwencyjny wiec demokratyczny. – Te wybory są najważniejsze od 1989 roku! Dlaczego? Będziemy wspólnie o tym rozmawiali. O tym, dlaczego jest nadzieja na lepsze jutro i Polskę bez podziałów – tłumaczy Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

12 lipca idę na wybory, a Ty chodź ze mną 💪 W środę za to spotkajmy się na Patelni ⏰ o 16.30. TRZA tam być ‼

Opublikowany przez Arkadiusz Chęciński Wtorek, 7 lipca 2020

Prezydent stolicy Zagłębia Dąbrowskiego dodaje, że wśród gości będą przedstawiciele różnych środowisk politycznych i społecznych, popierających kandydatów w pierwszej turze wyborów prezydenckich. – Będzie m.in. Borys Budka, Joanna Sekuła, Mateusz Bochenek, Ewa Szota, Łukasz Krawiec, Anna Sporyszkiewicz, Paweł Szczepanek i inni – wymienia.

Początek wiecu na sosnowieckiej Patelni (tuż przy tzw. iglicy) o godz. 16.30.

Skomentuj przez Facebook

41 KOMENTARZE

 1. Jest świetna okazja publicznie zapytać Chęcińskiego o szalone buspasy i wyłączenie połowy jezdni na Orlej, oraz oczywiście o zarządzanie Zagłębiem Sosnowiec przez kumpli!

  • To grono z Presidio na czele po prostu trzepie szmal na nasze konto, a pomysły na poziomie ich mentalności i takie za które można ciągnąć kasę… nie musisz pytać – tak działa mafia.

 2. Patelnia (i przyległości) jest brzydka! Co widać nawet na załączonym obrazku!
  Ta kamieniczka z syfiastą elewacją z taką samą kawiarnią :/
  Narożna „Rzeźnia nr5” – taka ładna kamienica mogłaby być a wygląda jak śląski familiok. :/
  Dalej kamienica z Rexem i śmierdzącym kebabem :/ (może ktoś w końcu kupi)
  Kamienica po PKO – ktoś kupił, zaczął remont i porwało go UFO :/
  Narożna z Modrzejowską – małe g. z doczepionym na dachu dużym G. :/
  Następna zaklejona w całości – w centrum miasta!!!!!!
  Pana „Jarząbka” – już się syfi…

 3. Uuu za takie polityczne agitki a nie działanie na rzecz miasta należy się prezydentowi liść w twarz. Ty się chłopie ogarnij bo możesz marnie skończyć….

 4. Pieprzona masówka z mafiozem podejmującym decyzje mimo zdecydowanego sprzeciwu większości mieszkańców w mieście i przy milczącym udziale przydupasów to demokracja????

  Chęciński – Partia!
  Chęciński – Partia!
  Chęciński – Partia!

  Obudźcie się mieszkańcy!: tym razem nie olejcie wyborów, bo ten człowiek doprowadzi miasto do ruiny finansowej i komunikacyjnej ze swoimi kuriozalnymi donicami jako symbolem poronionych i autokratycznych decyzji!

  • Duda oczywiście na papierze jest bezpartyjny, a jak jest na prawdę to ślepy nawet zauważy.
   Oczywiście że nie olejemy wyborów. Adrianowi i jego szefowi trzeba już podziękować.

   • Wszędzie tak ciiicho, taaaka cisza, tylko to tupanie białych mew, wszędzie słychać ten tupot, ale zaraz, a dlaczego tu nie ma klamek, dlaczego tu nie ma okien???? Jestem Napoleoneeeeem!!!!!!!

 5. Demokracja w wydaniu późnego Gomułki: dyktatura + wiece poparcia + tępa odrealniona mentalność… miejmy nadzieję, że nie skończy się strzelaniem…

 6. Demokracja bez podziałów to oksymoron: faszyzm i inne autokracje marzą o jednomyślności, a ta jak wiadomo jest zgubna!
  Cały postęp cywilizacji wynika z negowania niedoskonałej rzeczywistości, gdyby nie krytycyzm, to jeszcze dziś Chęciński wymachiwałby maczugą i wyciągałby małżonkę za włosy z jaskini… a dzięki postępowi robi cyrk i ściemę w stylu hamerykańskim, rzecz jasna za naszą kasę.

 7. Każde dodatkowe zgromadzenie w czasie pandemi, to niepotrzebnie zwiększane zagrożenie zainfekowania się wirusem. Przecież jeszcze kilka tygodni temu same koperty miały wg PO zabijać, a teraz za nasze pieniądze namawia ludzi do gromadzenia się na takiej małej i ciasnej przestrzeni????

 8. Jestem Sosnowiczaninem z dziada pradziada. Wyprowadziłem się z Sosnowca i to była moja najlepsza decyzja w życiu. To co wyrabia Pan Prezydent Sosnowca jest żenujące. Pan Chęciński przekazuje 50tys biednemu Miastu Gdańsk wprowadza jakieś buspasy jakby S-ec był jak Warszawa koszt budowy stadionu napewno przewyższy koszt początkowy i tak można wymieniać różne poczynania tego Pana. Pan Chęciński ma bardzo duże parcie na szkło i chyba marzy mu się ława sejmowa bo Panu Budce, Trzaskowskiemu i Pani Dulkiewicz jest wstanie wejść bez wazeliny. Współczuję prawdziwym Sosnowiczanom takiego Prezydenta bo przyjezdnym spod Kielc czyli tzw pichacom nie współczuję bo takiego sobie wybraliście. Pozdrawiam normalnych ludzi z Sosnowca

  • Śmieciem jesteś a nie Sosnowiczaninem z dziada pradziada…
   Jak Sosnowiczanin z dziada pradziada może napisać że się wyprowadził z Sosnowca i to była jego najlepsza decyzja w życiu? Prawdziwy Sosnowiczanin by tak nie napisał…

   • Dla kibica to niezrozumiałe, ale historia /jak i teraźniejszość/ zna miliony uciekinierów z Ojczyzn jak Świat długi i szeroki, bo do władzy zawsze najszybciej biegną męty…

 9. Rodacy, wybór Prezydenta RP to decyzja o kandydacie do oddanej PRACY NA RZECZ NASZEGO PAŃSTWA, a nie do brylowania na salonach! Zdecydujemy o tym, czy będziemy w UE krajem inwestycji i rozwoju, czy biedniejszym „landem” z zasobami siły roboczej do zbierania szparagów. Potrzeba dobrej współpracy prezydenta z rządem, by zapewnić spokój i dobro obywateli oraz kontynuację wzrostu gospodarczego, natomiast konfrontacyjny zablokuje rozwój i będzie nas cofał „wypalając żelazem” dokonane osiągnięcia gospodarcze i zdobycze socjalne. Wyobraźmy sobie kandydatów, jako już Prezydenta reprezentującego nasz kraj w obecnej sytuacji geopolitycznej i obiektywnie oceńmy, który z nich gwarantuje stabilny rozwój, a który zmieniając co chwilę poglądy będzie bezczynnie oczekiwał na instrukcje z zagranicy. Który będzie solidny i pro-społeczny, a który będzie arogancki wobec nas w kraju, a uniżony wobec zagranicy. Potrzebny jest wiarygodny program i autorytet w świecie, oraz wspieranie przez decyzje i sojusze siły Państwa, bez służalczej polityki posłusznego czekania na resztki „z pańskiego” europejskiego stołu. Mimo propagandy wrogich nam obcych mediów, nie dajmy się uprzedzić do aktualnego Prezydenta, bo nie ma ludzi idealnych i zapewne tak jak każdy kto coś robi popełniał błędy, ale jednak się sprawdził i wiemy czego się po nim spodziewać. Nie ryzykujmy wyboru „jajka niespodzianki” z nie akceptowalną społecznie adopcją dzieci przez homo-małżeństwa itp., gdzie potem mogą one być wykorzystywane seksualnie. Myślący racjonalnie muszą uczciwie przyznać, że obecny prezydent dużo lepiej spełni wymagane cechy i warunki. Warto wznieść się ponad partyjne i medialne naciski, pomyśleć o najważniejszym dobru, jakim jest nasza wspólna Ojczyzna. Ta jedyna w której żyjemy, a po nas nasze dzieci i wnuki. Dlatego dla ich przyszłości, wybierzmy samodzielnie, zgodnie z sumieniem i rozumem, a nie pod dyktando działającej na rzecz interesu układu mafijnego polskojęzycznej propagandy z obcych mediów!
  Polacy, nie bądźmy bierni i zmobilizujmy się na wybory, bo możemy przegrać nasze aspiracje, a nasz kraj w trakcie rozpoczętego z powodzeniem rozwoju gospodarczego, może trafić ponownie w ręce aferzystów i pogrążyć się w stagnacji! Nie dajmy się obrażać „salonowcom” posądzaniem nas o naiwność czy głupotę. Stare przysłowie głosi, że „kłamstwo ma krótkie nogi”, ale dziś ono ma nogi Tuska, Trzaskowskiego, Sikorskiego i im podobnych osobników. Są niestety tacy, którzy się jeszcze na nie nabierają, bo bezkrytycznie wierzą obcej propagandzie, jak tej z „Faktu” czy TVN24, a potem trudno im wrócić do rzeczywistości. Realna rozmowa z ludźmi w terenie jest dla krętaczy ze sztabu Trzaskowskiego zbyt niebezpieczna, dlatego mają swoich wyselekcjonowanych „dziennikarzy” i obwoźny chórek klakierów. Robią ustawione spotkania na których Trzaskowski z wyższością wygłasza te same komunały. Dla potrzeb wyborów oszukańczo wykorzystuje też fragmenty skopiowanego programu konkurencji, który wcześniej zwalczał i którego nigdy nie zamierza realizować. Buńczucznie ogłasza, że chce „debaty” i rzekomo oczekuje obecności konkurenta, ale nic nie ryzykuje gdyż dobrze wie, że ma on odrębny program trasy. Poza tym niby dlaczego urzędujący Prezydent RP, miałby zmienić trasę, by na zawołanie jeździć za kimś takim jak Trzaskowski by podbudować „Bilderbergowskie ego” pyszałka i jeszcze dodatkowo być obrażanym przez wynajętych bojówkarzy PO-KO? Polski Prezydent powinien starać się wypowiadać przed Polskimi mediami. Te obce (głównie niemieckie) nie są nam przychylne i już wcześniej kłamstwami wykreowały wbrew woli Polaków Tuska, a teraz próbują ulokować u nas kolejnego niemieckiego rezydenta i namiestnika, do blokowania „zbytniego” rozwoju krnąbrnego ich zdaniem kraju

  • Masz dużo czasu aby walić takie długie komenty – nie wiem czy masz racje ale wiem na pewno że nie oglądasz TVP bo nikt normalny, obojętnie z jakimi poglądami, nie jest w stanie wysiedzieć na TVP dłużej niż pięć minut.
   A internetach też jesteś słabiutki skoro nie wiesz że długich komentów nikt nie czyta

   • Nie masz czasu, bo srajbuk i jego krótkie wpisy wypełnia cały dzień setkom milionów, nie tylko tobie, a siedzenie na TVP to kiepski pomysł, ponadto poza sportem niewiele tam dla ciebie…

 10. Są to ludzie wyjątkowo cyniczni wspierający wyłącznie swoje środowisko otoczeni grupą żołnierzy. Przy tej grupie reszta może funkcjonować wyłącznie w sposób służalczy i powinni w końcu ludzie zrozumieć.

 11. „TRZA”? A cóż to za knajacki język??? W ten sposób może się zwracać do funfli w Zagłębiu, albo do innych Budek z PO, mieszkańcy oczekują od prezydenta miasta któremu słono płacą, kultury i szacunku!

 12. Sosnowiecki Nikodem Dyzma ze swoimi przydupasami za warszawskim Nikodemem Dyzmą! „Krul” Sosnowca i jego dupowłazy – karierowicze i członkowie sosnowieckiego układu pragnący wzmocnienia tego układu! Lećcie na Patelni, krzyczcie i podnoście łapki na karierowicza z Warszawy to dostaniecie Wolną Kartę na użytkowanie sosnowieckich buspasów!

 13. DRAMAT BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ!!!! TRZA TAM BYĆ!!!! CO TO K… A JEST????!!!!! TO JEST PREZYDENT???? TO KOLEJNE POPYCHADLO Z PO-KO!!!!!! WYJAZD Z MIASTA I POLSKI…. MY MÓWIMY DOSYĆ ALE PANU A. CH. I JEGO FERAJNIE Z PLATFORMERSÓW!!!!!!!!

 14. Łubu-dubu!
  Łubu-dubu!
  Niech nam żyje!
  Prezes naszego klubu!
  Niech żyje nam!
  ….Bareja żył w nudnych i nieciekawych czasach, ale na pewno gdzieś tam boki zrywa….

 15. Kto to kupi? Likwidacje podziałów proponuję od swoich budek, koleżeńskich mediuf (jak ta śmieszna wyreżyserowana konferencja manipulatorstwa, chamstwa, cwaniakowania z dziennikarzynami i dzienniakarzami, gdzie na 20 mediów 17 jest po linii) czy POwskich sądów. Znowu chcą mieć wszystkie władze w ręku. Trza Dudy!

 16. Piotr sosnowiec to przydupas Pana Prezydenta pewnie bez wazeliny wchodzi w kiszku i w paszczu trolu miejski pewnie przyjechałeś do Esce karierę robić

 17. Ja pie….lę – czytam i oczom nie wierzę – PREZYDENT STOLICY ZAGŁĘBIA DĄBROWSKIEGO! …a to się ubawią w okolicznych zagłębiowskich miastach.
  Coraz bardziej rozumiem czemu nas tak nie lubią w okolicy.
  Gratuluje tej nachalnej wazeliny autorowi newsu.

 18. Po co tu przyjechaliście kłamczuchy z PO na czele z Budką. Sosnowiec nie chce takich elit. Nic dobrego nie zrobiliście i nie zrobicie, a wasz Trzaskowski to żenada i wyjątkowa niewiarygodność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here