Dwóch 30-letich mieszkańców Sławkowa uzbrojonych w siekierę oraz kij baseballowy chciało rozstrzygnąć zatarg z 18-latkiem. Wendetę przerwali sławkowscy stróże prawa.

Do zdarzenia doszło na terenie jednej z prywatnych posesji w spokojnym zazwyczaj Sławkowie. Powodem najścia miał być rzekomy zatarg, w jaki pewien czas temu wdała się 18-letnia ofiara z synem jednego z nieproszonych „gości”.

32-letni mieszkaniec miasta wraz ze swoim o cztery lata starszym kompanem uzbrojeni w siekierę i kij baseballowy wtargnęli na teren posesji 18-latka. Swoją wieczorną wizytę poprzedzili sporą dawką alkoholu, na odwagę.

Będąc na posesji zaatakowali młodzieńca, pod jego adresem i obecnej w pobliżu matki padły także groźby. Swoją frustrację napastnicy wyładowali nie tylko na samym nastolatku. Obiektem ich agresji stał się także sprzęt komputerowy należący do 18-latka.

W ręce wezwanych na miejsce sławkowskich policjantów wpadł 36-latek. Jego kompan zbiegł z miejsca zdarzenia. Jednak, jak podkreślają policjanci, jego zatrzymanie jest już tylko kwestią czasu. Obaj, za swój wybryk staną przed sądem.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here