23 czerwca Komunikacyjny Związek Komunalny GOP wprowadził zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Zmiany obowiązywać będą do końca wakacji, czyli do 2 września.

Na liniach tramwajowych i autobusowych KZK GOP będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w okresie wakacji. W podanym terminie nie będą obowiązywały rozkłady jazdy z adnotacjami: dni robocze szkolne, dni robocze szkolne i w ferie, soboty poza wakacjami i niedziele poza wakacjami.

W tym czasie nie będą kursowały linie autobusowe nr: 102, 235 (Sosnowiec Szpital Wojewódzki – Czeladź Szpital), 237 (Tucznawa Remiza), 648, 818 (Będzin Kościuszki – Katowice Piotra Skargi i 932 oraz tramwajowa nr 36.

Dodatkowa oferta wakacyjna do kąpielisk i ośrodków rekreacyjnych zostanie uruchomiona na liniach autobusowych nr: 52 do Zbiornika Rogoźnik w gminie Bobrowniki (w soboty, niedziele i święta), 98 do Doliny Górnika w Chorzowie (w soboty, niedziele i święta), 175 do Zbiornika Pogoria I w Dąbrowie Górniczej, 221 do Zalewu Sosina w Jaworznie.

Ponadto, 250 do Kąpieliska Maciejów w Zabrzu, 650 do Jeziora Czechowice w Gliwicach (w soboty, niedziele i święta), 659 do Kąpieliska Maciejów w Zabrzu, 700 do Zbiornika Rogoźnik w gminie Bobrowniki (w soboty, niedziele i święta) oraz 716 do Zbiornika Pogoria III w Dąbrowie Górniczej.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here