W najbliższą niedzielę, 27 sierpnia, na sosnowieckiej Górce Środulskiej odbędzie się kolejna edycja wakacyjnego grillowania.

Wakacyjne grillowanie na Górce Środulskiej to impreza, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku odbędzie się już jej szósta edycja.

– Wakacyjne grillowanie z mieszkańcami stało się już tradycją, którą nadal chcemy podtrzymać. Myślę, że to doskonałą okazja, żeby spotkać się w nieco luźniejszej atmosferze i przede wszystkim odpocząć w miłym towarzystwie – zaprasza Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Sosnowieckie grillowanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia, o godz. 15.00. i potrwa do godz. 20.00. Główną częścią imprezy będzie konkurs kulinarny na najlepszą potrawę z grilla. W konkursie, w którym pula nagród to równowartość 4 tys. zł, udział będzie mógł wziąć każdy z sosnowiczan. Będzie to zatem niezwykła okazja do towarzyskich spotkań na świeżym powietrzu, dobrej zabawy oraz kulinarnych eksperymentów.

Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, a więc animacji i konkursów. Każdy, kto chce podszlifować swoje umiejętności kulinarne, będzie mógł wziąć udział w specjalnych warsztatach.

Na scenie pojawią się z kolei zagłębiowscy stand-uperzy Jacek Noch i Damian Kubik. Imprezę poprowadzi Michał Wasik.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here