W piątek, 21 grudnia, w sali widowiskowo-koncertowej Muza już po raz kolejny odbędzie się Miejskie Kolędowanie z Muzą. Swoje show znów da prezydent Arkadiusz Chęciński.

Miejskie Kolędowanie z Muzą to niezwykła okazja, by wprowadzić się w świąteczną atmosferę, ale nie tylko. Na scenie pojawią się mieszkańcy Sosnowca, przedstawiciele miejskich instytucji, radni, strażacy, strażnicy miejscy, uczniowie, koszykarki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec, pracownicy MZUK, SCOP, seniorzy, Dom Pomocy Społecznej Salve, a także prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński, który szykuje nowy repertuar.

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców, będziemy śpiewali kolędy, pastorałki oraz świąteczne utwory. Z przymrużeniem oka na wykony spojrzy autor tekstów i juror Jacek Cygan – zachęca Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Tego dnia zbierane będą również fundusze dla podopiecznego jednej z fundacji. – Przy wejściu na darczyńców będą czekały specjalne puszki – dodaje Rafał Łysy, rzecznik prasowy sosnowieckiego magistratu.

Początek Miejskiego Kolędowanie z Muzą o godz. 18.00.

Skomentuj przez Facebook

8 KOMENTARZE

 1. Może coś wyśpiewa na temat tego, co się nawyprawiało od czasu awansu do ektraklapy? Kto odpowiada za ten cyrk z transferami latem? Lewicki gdzie?

 2. Ale że na TW nie ma żadnej relacji z meczu z Lechem… haha no tak bo by szambo wybiło :P. Choć zasłona milczenia też jest dobrym komentarzem do działa pana P i jego popleczników w klubie.

 3. Bosheee… Arkadio znowu musisz się kompromitować? i nas mieszkańców przy okazji?
  Nie możesz tak jak większość ogarniętych włodarzy miast – przywdziać eleganckiego garnituru, koszuli, krawatu, zasiąść na widowni i oklaskiwać występujących?
  Mam nadzieję (ja i osiołek) że na św. trzech króli sobie odpuścisz…
  Chodzą słuchy że osiołek wpadł w depresje na wieść o kolejnej szopce w twoim wykonaniu…

  I daj sobie też siana z tym Wiśniewskim, jego już nikt od dawana nie słucha i nie chce słuchać, wiem że prywatnie go lubisz, ale niech inne miasto go przygarnie na Sylwkową „fuchę”

 4. Gość wygląda jak cinkciarz.
  Change many, change many.
  Bez urazy, ale brak jakiegoś dostojeństwa, powagi urzędu może.
  No czegoś, cholera, brak.
  Ktoś wie?

 5. Wstyd! Banda pajaców wybrała tego głąba i trzeba będzie się wstydzić przez kolejne lata … dobrze, że sejmik nie poszedł w ręce posrańców!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here