10 listopada swoje podwoje otworzy miejska bawialnia w Czeladzi. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Za kilka dni dzieci w Czeladzi będą mogły korzystać z bawialni. Całoroczny plac zabaw powstał na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 2. – Pracy przy bawialni było co niemiara, bo remontowanie starych pomieszczeń, to zawsze napotykanie na wiele niespodzianek, a to z kanalizacją, a to z instalacją elektryczną czy systemem ogrzewania. Wszystko udało się i już za kilka dni najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z uroków pierwszej w naszym mieście bawialni – mówi Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

Do dyspozycji dzieci będzie m.in. konstrukcja zabawowa z przeszkodami, ścianka wspinaczkowa, laserowy labirynt oraz salki, w których będzie można zorganizować urodziny. W drugiej części bawialni znalazła się sala fitness. Tam swój wolny czas będą też mogli spędzić rodzice.

Pierwsza w Czeladzi bawialnia otworzy najmłodszym swoje podwoje już w niedzielę, 10 listopada. – Rodzinne Centrum Rozrywki Kangurek, czyli wyłoniony dzierżawca pomieszczeń w hali MOSiR, przygotowało dla dzieciaków wspaniałą niespodziankę. W dniu otwarcia godzina zabawy będzie całkowicie darmowa – zapowiada Zbigniew Szaleniec. – Chętnych do sprawdzenia możliwości, jakie oferuje nowe, przyjazne naszym milusińskim miejsce, będzie na pewno wielu. Aby skorzystać z tej wyjątkowej promocji, wystarczy zapisać swoją pociechę na konkretną godzinę. Zagwarantuje to, przede wszystkim, bezpieczną zabawę jak największej grupie dzieci. Zapisy będą przyjmowane na miejscu, w terminie do 8 listopada, w godz. 11.00-19.00 – dodaje.

Wiadomo też, że w następnych dniach, opłata za pierwszą („miejską”) godzinę, będzie wynosiła 2 złote.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here