W Czeladzi powstał trzeci już wybieg dla psów. Oficjalne otwarcie zaplanowano na sobotę (6 lipca).

Czeladź dba o czworonogi i ich właścicieli. W mieście powstał już trzeci wybieg dla psów. Tym razem przy ulicy Kombatantów tuż przy osiedlu Auby.

Wybieg dla psów o dźwięcznej nazwie „Aubuś”, którą zaproponowała jedna z mieszkanek jest kolejnym miejscem aktywnego wypoczynku dla psich przyjaciół. Zwierzęta mogą tu bez żadnych przeszkód korzystać z pełni swojej swobody.

Pies - fot. Pixabay
Pies – fot. Pixabay

Oficjalne otwarcie wybiegu zaplanowano na sobotę (6 lipca) na godz. 15.00. Dla uczestników przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Wśród nich m.in. wspólny spacer, pokaz agility, porady behawioralne i pielęgnacyjne oraz kynoedukację. Będzie też można wykonać sesję zdjęciową lub przygarnąć psa.

– Zapraszamy wszystkie czeladzkie czworonogi, oczywiście razem z właścicielami na otwarcie „Aubusia”, czyli nowego wybiegu dla psów, który mieści się tuż koło osiedla Auby, przy ul. Kombatantów. Atrakcji dla piesków i ich właścicieli jak zawsze nie zabraknie – zachęca Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

Przypomnijmy, że dwa poprzednie wybiegi dla psów funkcjonują już w Parku Prochownia na Piaskach („Psiaczkownia”) oraz w Parku Jordan („Rexarium”).

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here