W sobotę, 9 grudnia Będzin odwiedził św. Mikołaj wraz z wyjątkowymi pomocnikami – Elzą, Anną oraz Olafem. Atrakcji nie zabrakło.

W parku na Dolnej Syberce można było poczuć klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tego dowodem był nie tylko Mikołaj, wręczający dzieciom słodkie upominki, ale również i specjalnie przygotowane na sobotnią imprezę stoiska, na których mieszkańcy mogli kupić m.in. bombki, choinki i inne świąteczne przedmioty wykonane przez uczniów miejscowych placówek edukacyjnych.

W tym roku gość z Laponii miał wyjątkowych gości. Jego tegorocznymi pomocnikami były postacie z Krainy Lodu – Elza, Anna oraz zabawny bałwanek Olaf.

Oprócz animacji i zabaw z ulubionymi bajkowymi postaciami na młodszych i starszych uczestników tego wydarzenia czekała moc atrakcji m.in. wspólne śpiewanie, tańce, słodkie upominki oraz konkursy. Dzieci mogły układać lodowe puzzle i wykazać się wiedzą z zakresu Krainy Lodu i jej bohaterów.

Najodważniejsi mogli spojrzeć Mikołajowi prosto w oczy. Chętnych nie brakowało. Na rozgrzanie serwowano pyszną gorącą czekoladę. Zabawie towarzyszyło losowanie koła fortuny, w którym do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród, w tym tablet. Pomimo niskich temperatur atmosfera była gorąca i wesoła.

 

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here