We wtorek, 31 października, dobiegły końca utrudnienia zawiązane z przebudową łącznic pomiędzy zjazdem z wiaduktu w ciągu ul. Prusa, a ul. 3 Maja. Na swoje stare trasy wracają także autobusy.

Na czas prowadzonych prac związanych z remontem ulicy 3 Maja oraz wjazdów i zjazdów na wiadukt w ciągu ul. Prusa i Blachnickiego, autobusy komunikacji publicznej jadące ulicą Blachnickiego w kierunku centrum Sosnowca musiały korzystać z objazdu przez ul. Norwida.

Drugim ułatwieniem będzie możliwość przejazdu pod wiaduktem (ul. Narutowicza/ul. Staszica).

– Kierowcy jadący w kierunku centrum miasta nie będą już musieli wjeżdżać na wiadukt – mówi Rafał Łysy, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Sosnowcu.

Warta 24 mln złotych przebudowa ulicy 3 Maja ma zakończyć się wiosną 2018 roku.

 • srajlesia za Brynicę

  Nie wiem czym spowodowane było tak długie zamknięcie pod Narutowicza?
  Chyba tylko chęcią utrudnienia przejazdu – aby ludzie wybierali inne drogi?

  Ta inwestycja w sumie idzie do przodu w odróżnieniu od Modrzejowskiej/Warszawskiej :/

 • Fix

  Latem, czasami kilka dni bez ruchu pracowników firmy drogowej Eurovia – teraz panowie nadganiają, bo sezon jesienno-zimowy da popalić na budowie! Po drugie: jak się nie ma wystarczającego zaplecza pracowniczego, to niech się w.w. firma nie zabiera do robót, a przynajmniej niech nie zaczyna robót na wielu frontach. Dla mnie to zła organizacja !

  • Jacek

   Chyba wszystkie inwestycje w Sosnowcu tak wyglądają. Ciekawe jakie wady wyjdą po oddaniu drogi

 • Mintol

  dobrze że yanosik na bieżąco pokazuje takie rzeczy bo to może trafić coś człowieka jak ma się ogarniać w tych szystkich zatorach ;/

  • sticky

   yanosik ma też nawigację? myślałem że to tylko anyradar