W piątek, 24 sierpnia, od godz. 18.00 do 23.00 przy Parku Sieleckim w Sosnowcu będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym.

Dziś w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Eskalatora. W Parku Sieleckim zobaczymy m.in. rapera Białasa (Mateusz Karaś). Wystąpi też Smolasty, czyli Norbert Smoliński. To polski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Zaśpiewa też lubiana Ania Dąbrowska, a gwiazdą wieczoru będzie Gromee (Andrzej Gromala), polski producent muzyczny, remikser, autor tekstów, DJ i malarz, tworzący głównie muzykę klubową. Początek imprezy o godz. 18.30.

W związku z koncertem mieszkańcy stolicy Zagłębia Dąbrowskiego muszą się liczyć z utrudnienia w centrum miasta. Zamknięta zostanie wschodnia część jezdni 3 Maja, na odcinku od ul. Parkowej do ul. Zamkowej. Ruch pojazdów prowadzony będzie objazdem: ul. Wawel i Narutowicza.

Eskalator 2018 w Sosnowcu - utrudnienia w ruchu - fot. UM Sosnowiec
Eskalator 2018 w Sosnowcu – utrudnienia w ruchu – fot. UM Sosnowiec

Jak informuje KZK GOP, w tym czasie zostaną wprowadzone trasy objazdowe dla linii autobusowych nr: 35, 88, 91, 100, 106, 299, 622, 935 i 811.

Autobusy pojadą z ul. 3 Maja ulicami Wawel i Narutowicza, do włączenia się na trasy rozkładowe na ul. 3 Maja. Przystanki „Sosnowiec Sielec Park” i „Sosnowiec Sielec Kąpielisko” zostaną wyłączone z obsługi.

Na trasie objazdowej do obsługi zostaną włączone następujące przystanki: „Sosnowiec Wawel”, „Sosnowiec Wawel Kościół”, „Sosnowiec Sielec Szkolna” i „Sosnowiec Sielec Osiedle Zamkowa”, za wyjątkiem linii nr 811, która będzie obsługiwała tylko przystanki „Sosnowiec Wawel Kościół” i „Sosnowiec Sielec Osiedle Zamkowa”.

Ruch od strony Środuli do centrum będzie odbywał się normalnie.

Skomentuj przez Facebook

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here