W niedzielę w Dąbrowie Górniczej odbędzie się VII Bieg Walentynkowy. Zawodnicy przemierzą centrum i park Hallera. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

18 lutego uczestnicy wystartują o godz.11:00. Trasa siódmej edycji Biegu Walentynkowego, tak jak od kilku lat, poprowadzona będzie przez centrum i alejkami parku Hallera.

Zawodnicy startować mogą w parach lub indywidualnie, w stroju sportowym albo w barwnym przebraniu. Zawody, na dystansie 5,5 km, rozegrane będą w konkurencji biegowej i nordic walking. Start i meta znajdą się przed halą „Centrum”.

Bieg Walentynkowy z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Tegoroczny limit 1200 uczestników szybko został wyczerpany. Ci, którzy nie zdecydowali się na udział, mogą kibicować zawodnikom w parku i przed halą.

W trakcie zawodów, trzeba liczyć się z krótkimi utrudnieniami w ruchu w centrum miasta. Dotyczy to fragmentu ul. Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do ronda), ul. Królowej Jadwigi (od ronda do alei Róż), alei Róż, Legionów Polskich (od alei Róż do Dojazdowej) oraz Dojazdowej.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here