Od 1 lipca na kierowców czekają spore utrudnienia w rejonie węzła na drodze S1 w Sosnowcu. Jest to związane z budową drogi prowadzącej do terenów przemysłowych.

W związku z pracami, w rejonie węzła na drodze S1 na wysokości ulicy Lenartowicza, w dniach 1-15 lipca wyłączony dla ruchu zostanie wjazd z S1 na ul. Lenartowicza oraz zjazd na S1 od strony Tychów.

Utrudnienia na S1 w Sosnowcu - fot. UM Sosnowiec
Utrudnienia na S1 w Sosnowcu – fot. UM Sosnowiec

Prace mają związek z budową drogi do powstających terenów przemysłowych pomiędzy ulicą Fredry, a Wiejską, gdzie na zlecenie firmy Panattoni powstaje park logistyczny.

Na czas prac, ruch po ul. Lenartowicza w obrębie skrzyżowania będzie odbywał się wahadłowo. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. W ciągu dwóch tygodni ma zostać wymieniona warstwa ścieralna asfaltu oraz zrobiona korekta geometrii wysepek rozdzielających. Ponadto, zaplanowano włączenie czwartego wlotu do skrzyżowania od strony północnej.

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. Jak można było dać zgodę na tę drogę!!! Jeśli już to powinno być tam rondo albo sygnalizacja świetlna. Proponuje prezydentowi aby zobaczył jak wygląda tam ruch w godzinach szczytu, najlepiej po wakacjach bo teraz jest trochę mniejszy ruch.

  2. Rondo tam ma powstać ale na zlecenie GDDKiA, a wiadomo jak po linii politycznej są z naszym Prezydentem.
    Niestety wyjazd ze wschodnich dzielnic miasta coraz trudniejszy Jeszcze brakuje rozkopek od strony Jaworzna i jest dupa blada.

  3. „Nasz” El Presidente zapewne wyszedł z założenia że rozrywka jest ważniejsza niż gospodarka.
    Dodatkowo chcę zapytać czy ktoś się orientuje ile przejść do pieszych można odmalować ( chodzi o oznakowanie poziome ) za kwotę 50 000 zł?
    Tak mi się skojarzyło z przekazaniem takiej kwoty do Gdańska o kórym jest ostatnio głośno po zakupie rydwanu za 150 000 zł.

  4. to absolutny skandal co Dyzma robi z Sosnowca !!! Kto i ile wziął za zgodę na tą skandaliczną budowę hal wśród drzew i domów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here