We wtorek, 21 sierpnia kupujący bilety Kolei Śląskich w biletomatach i kasach stacjonarnych mogą napotkać utrudnienia. Wynika to z prowadzonych prac technicznych.

W związku z pracami technicznymi prowadzonymi przez operatora łączności telekomunikacyjnej, w dniu 21.08.2018 r. mogą wystąpić utrudnienia podczas zakupu biletów w biletomatach i kasach stacjonarnych Kolei Śląskich. Zakup biletu w innych kanałach elektronicznych: e-KŚ, e-podróżnik, SkyCash oraz u personelu pokładowego powinien przebiegać bez zakłóceń.

W przypadku utrzymania się problemów z działaniem biletomatów i kas stacjonarnych, personel pokładowy w pociągach Kolei Śląskich nie będzie pobierał opłaty dodatkowej za wystawienie biletu. Bilety wciąż można bez problemu zakupić przez inne kanały sprzedaży.

Ponadto, również we wtorek 21 sierpnia, niezależnie od powyższych zakłóceń, mogą wystąpić czasowe utrudnienia w sprzedaży biletów na pociągi POLREGIO kupowanych za pośrednictwem kas Kolei Śląskich. Jest to związane z wprowadzaną tego dnia zmianą cen biletów przez spółkę Przewozy Regionalne.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Kolejami Slaski tylko na krotkie dystanse bo powyzej godziny to dupa i plecy bola od tych dech a po 2 godzinach jazdy uznalem ze w miejskim solarisie to takie mieciutke te deski byly ze az nie chcialo mi sie wysiadac.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here