Szybka i zdecydowana reakcja będzińskich policjantów zdecydowała o życiu 38-letniego mieszkańca Siewierza, który chciał popełnić samobójstwo.

Oficer dyżurny będzińskiej komendy otrzymał informację o małżeńskiej kłótni, której tragicznym finałem może stać się próba targnięcia na własne życie. Desperatem miał być 38-letni mieszkaniec Siewierza, który po awanturze domowej wyszedł z mieszkania i udał się w nieznanym rodzinie kierunku. Wcześniej, poinformował żonę o chęci targnięcia się na własne życie.

Na miejsce skierowani zostali policjanci, którzy w pobliżu miejsca zamieszkania rozpoczęli swoje poszukiwania. Profesjonalizm i zaangażowanie ze strony będzińskich stróżów prawa pozwoliły na ustalenie dokładnego miejsca pobytu desperata. Jak się okazało mężczyzna stał na wiadukcie na drodze krajowej nr 1 w oczekiwaniu na mający nadjechać pociąg.

38-latek w kontakcie z policjantami nie ukrywał swoich samobójczych zamiarów. Szybka interwencją pozwoliła na bezpieczne ściągnięcie mężczyzny. Desperat trafił od razu do szpitala, gdzie objęty został fachową opieką medyczną.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here