Sosnowieccy policjanci udaremnili przemyt marihuany

1
1824

Sosnowieccy policjanci udaremnili przemyt marihuany. Zatrzymano trzy osoby. Może im grozić do 10 lat więzienia.

Sosnowieccy policjanci udaremnili przemyt marihuany i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 28, 39 i 43 lat.

– Policjanci zdobyli informację, z której wynikało, że mężczyźni mogą być zamieszani w przemyt narkotyków. Kiedy przemytnicy podjechali pod jeden z bloków w centrum Sosnowca, kryminalni już na nich czekali. Widzieli, jak kierujący samochodem chwycił plecak i pobiegł do najbliższej klatki – relacjonuje Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Szybka reakcja mundurowych pozwoliła na schwytanie mieszkańców stolicy Zagłębia Dąbrowskiego.

– W toku dalszych przeszukań samochodu, mieszkania i osób, mundurowi zabezpieczyli narkotykowy susz, z którego można było przygotować prawie 400 porcji dilerskich – dodaje oficer prasowa sosnowieckiej komendy.

Sprawcy usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. – Wobec wszystkich prokurator zastosował poręczenie majątkowe, a 28-latka i 39-latka dodatkowo objął policyjnym dozorem – przekazała Sonia Kepper.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków mężczyznom grozi do 10 lat więzienia.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. NO i znowu Panowie beda mieli przy czym walic konia, wnioskując po filmie, i po tych kolorowych opaska na ręce to Pan Tomasz Kaleciński, ciekawy jestem ile sam ukradl do domu aby zapalic, a drugi ktory biega z ta zaszetka w kolorze piaskowym z duża dupa, krótko mowiąc CWEL KLICH.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here