Będzińscy stróże prawa musieli użyć siły fizycznej wybijając szybę w pojeździe niedoszłego samobójcy, który chcąc odebrać sobie życie uciekał przed policjantami.

Do zdarzenia doszło w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Oficer dyżurny otrzymał informację, że na ul. M. Konopnickiej siedzi w aucie mężczyzna chcący popełnić samobójstwo. – Przybyły na miejsce patrol policji w trakcie penetracji dzielnicy zauważył opisywany pojazd przy jednym ze sklepów mieszczących się przy ul. Zagórnego – przekazał sierż. sztab. Tomasz Mogielski z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Na widok policjantów niedoszły samobójca próbując ucieczki uderzył w budynek sklepu, a następnie próbował wjechać na ulicę. – Pomimo próśb i nawoływań policjantów do otwarcia drzwi, mężczyzna nie odpowiadał na pytania i zachowywał się nieracjonalnie. Wykrzykiwał, że nie chce już żyć. Z uwagi na brak kontaktu z mężczyzną policjanci wybili szybę i obezwładnionego 36-latka – dodał Tomasz Mogielski.

Po przekazaniu mężczyzny służbom ratunkowym, został przetransportowany do szpitala w Czeladzi, gdzie poddawany jest obserwacją psychiatrycznym.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here