W niedzielę, 17 września doszło do tragicznego wypadku w Sosnowcu. Na ulicy Frankiewicza, kierujący fiatem potrącił na przejściu dla pieszych kobietę, która z urazami wewnętrznymi trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 19:00. Jak informuje policja, na przejściu dla pieszych przy ulicy Frankiewicza doszło do potrącenia pieszej. 27-letni mieszkaniec Będzina, kierujący osobowym fiatem, potrącił 80-letnią mieszkankę Sosnowca. W wyniku zdarzenia, kobieta z urazami wewnętrznymi i złamaniem kości biodrowej trafiła do szpitala.

– Pomimo panującego wciąż astronomicznego lata, aura za oknem, a także i na drogach, momentami jest już typowo jesienna. Koniecznym jest więc zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą. Coraz wcześniej będzie zapadał zmrok. Człowiek idący wzdłuż jezdni ciemną drogą po zmroku jest praktycznie niewidoczny dla kierującego pojazdem, co uniemożliwia kierowcy skuteczny manewr ominięcia. Natomiast osoba z odblaskiem jest widoczna nawet z kilkuset metrów. Dlatego apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności, bowiem chwila nieuwagi może doprowadzić do nieszczęścia – mówi Sonia Kepper, rzecznik KMP w Sosnowcu.

Czy Artur Boruc i Andrzej Fonfara przejmą Zagłębie Sosnowiec?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

5 KOMENTARZE

    • Pani Katarzyno, policja poprawiła swój błąd. Wypadek miał miejsce na ul. Frankiewicza, nie na ul. Łukasiewicza, jak zostaliśmy początkowo poinformowani.

  1. To już żeś ją chłopie zabił. Ze złamania biodra już w tym wieku nie wyjdzie. Tyle lat przeżyć i tak skończyć. Wiem to z autopsji. Moja babcia miała dokładnie tak samo. Kierowcy, uważajcie na drogach! Piesi są dużo wolniejsi. Po za tym jeździ się za szybko.

    • Chopie ale fanzolisz ! Nigdy nie życz i nie rób drugiemu tego co tobie nie miłe. Moja babcia (80+) miała dwa razy zlamanie raz kości udowej i raz szyjki w biodrze i co ? Do dzisiaj żyje fakt chodzi o łasce ale bardziej z obawy przed następnym potknięciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here