W poniedziałek, 18 marca w Sosnowcu odbędzie się spotkanie w formie speed datingu (szybka randka) podczas którego single czy osoby samotne mogą poznać i porozmawiać z drugą osobą.

Szybkie Randki to doskonała zabawa i pomysł na miły wieczór w dobrym towarzystwie. Podczas spotkań dla singli uczestnicy wezmą udział w kilkunastu 5-minutowych szybkich randka podczas których można porozmawiać z bardzo ciekawymi ludźmi.

O tym, że należy kończyć rozmowę i przejść do kolejnej osoby, informuje dźwięk dzwonka. Uczestnicy otrzymują od koordynatora kartę, na której zaznaczają ulubionych rozmówców, a jeśli dwie osoby wskazały siebie nawzajem, otrzymują później powiadomienie. Kto wie może pośród nich znajdziesz miłość swojego życia?

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 18 marca w sosnowieckiej klubokawiarni Księgarnia, start o godz. 18:00. Spotkanie przeznaczone jest dla osób w wieku od 24 do 34 lat.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Stan konta, zarobki brutto, rocznik auta i metraż mieszkania, rzecz jasna ilość „przyjaciół” na fejsie… 5 minut wystarczy by opowiedzieć całe życie i znaleźć miłość!
    Związki po takiej prezentacji z pewnością będą trwałe i na solidnych fundamentach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here