W niedziele, 12 lutego w Centrum Handlowym Plejada w Sosnowcu wystąpi jedna z najpopularniejszych, polskich wokalistek – Sylwia Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak dotychczas wydała cztery albumy studyjne: „Ona i On” z Liberem, oraz trzy solowe: „Sen o przyszłości”, „Komponując siebie oraz „Tamta dziewczyna”. Albumy „Sen o przyszłości” i „Komponując siebie” uzyskały status potrójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1. i 2. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce. Natomiast album „Tamta dziewczyna” uzyskał status platynowej płyty.

Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna” zajęły 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

W Centrum Handlowym Plejada w Sosnowcu piosenkarka wystąpi 12 lutego. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00. Warto dodać, że rzez cały weekend na klientów CH Plejada czekać będą rabaty oraz konkurs paragonowy, w którym do wygrania będzie 100 najnowszych płyt Sylwii Grzeszczak.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here