Tegoroczna impreza sylwestrowa w Będzinie odbędzie się tradycyjnie już w parku Syberka, gdzie mieszkańcy będą bawić się w rytmie coverów znanych przebojów, które zagwarantują znakomitą zabawę.

Pożegnanie roku rozpocznie się o godz. 19:30 od występu zespołu Dance Project. Następnie, ok. 20:20 na będzińskiej scenie pojawi się zespół Zorba, który rozgrzeje publiczność greckimi hitami. Nie zabraknie przebojów współczesnej i ludowej muzyki greckiej a także utworów opartych na motywach orientalnych.

Tego wieczoru usłyszymy także covery zespołu Budka Suflera w wykonaniu zespołu Budka Band. Na zakończenie w afrykańskich przebojach zaprezentuje się zespół Jumbo Africa, którzy zaprezentują porywający i dynamiczny show składający się oryginalnych afrykańskich utworów, przywiezionych do Polski przez członków grupy. Kulminacją wieczoru będzie wyjątkowy laser show.

Bez fajerwerków

Sosnowiec i Będzin to kolejne miasta w Polsce, w których władze postanowiły zrezygnować z pokazu fajerwerków w czasie miejskiej zabawy sylwestrowej. Powodem takiej decyzji jest troska o zwierzęta.

– W trosce o bezpieczeństwo zwierząt oraz w odpowiedzi na Państwa prośby, powitamy Nowy 2019 Rok bez fajerwerków. Zapraszamy na widowiskowy pokaz laserów, który wraz ze wspaniałą muzyką, zapewni nam równie niezapomniane wrażenia i rozrywkę – zapowiada Łukasz Komoniewski, prezydent Będzina.

Sylwestrową imprezę zakończy niezwykły laser show.

CZYTAJ TAKŻE:

Huczny sylwester? Nie tym razem. Miejskie imprezy sylwestrowe bez fajerwerków

Skomentuj przez Facebook

5 KOMENTARZE

 1. Tradycyjnie już w parku Syberka.
  A jest coś takiego?
  Pod chmurką?
  Czyli pozostaje mieć nadzieję, że z dużej chmurki mały deszcz…
  Już nie wiadomo co bardziej żenujące – Wiśniewski (w Sosnowcu), czy będzińska buda z odgrzewanymi grecko-afrykańskimi kotletami.

 2. Coraz więcej miast rezygnuje z fajerwerków.Tymczasem w każdym markecie jest ich dziesiątki jak nie setki do wyboru w cenach nawet ok.200zł.Wiadomo więc o tym doskonale,że przed każdym niemal blokiem,czy domem takie kanonady będą miały miejsce.Pytam więc gdzie ta troska o biedne zwierzaki?

  • Dokładnie. Ci co się tak martwią o stras swoich pupili podczas sylwestrowej nocy, niech w końcu zaczną sprzątać po nich, bo psich gówien wszędzie pełno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here