W najbliższą sobotę, 21 lipca z okazji święta policji odbędzie się festyn rodzinny organizowany przez Komendę Miejską Policji w Sosnowcu i Urząd Miejski w Sosnowcu.

Wydarzenie odbędzie się na terenie parku oraz siedliska „Stawiki”. O godzinie 9.00 na boisku do beach soccera rozegrany zostanie mecz plażowej piłki nożnej.

Następnie, o godzinie 14.00 przed wejściem na Stadion Ludowy rozpocznie się festyn. Ustawiona będzie scena, na której zagra DJ Garbus. W trakcie wydarzenia, na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji, w tym: pokazy sztuk walki, pokazy pierwszej pomocy, prezentacja umiejętności policyjnego psa obronnego i nauka sposobu postępowania z agresywnym psem, konkursy i zabawy czy pokaz grupy reagowania służby więziennej.

Na najmłodszych czekać będą dmuchany zamek oraz saturator, a także wiele zaaranżowanych specjalnie dla nich stoisk oferujących różnego rodzaju atrakcje. Starsze dzieci i dorośli będą mogli spróbować swych sił w symulatorze strzeleckim, symulatorach jazdy oraz wypróbować atrakcje oferowane przez Laser House. Do zwiedzania i oglądania dostępny będzie również sprzęt specjalistyczny straży pożarnej, służby więziennej oraz oczywiście policji.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Gdzie przy tych Stawikach można zaparkować?Nie mieszkam w Sosnowcu a niestety ostatnio jak byłem to nie bylo miejsca do parkowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here