W czwartkowy wieczór w Sosnowcu miało dojść do strzelaniny. Policja nie komentuje sprawy, ale przyznaje, że o swoich działaniach poinformuje w późniejszym czasie.

Jak poinformował nas jeden z czytelników, do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w sosnowieckiej dzielnicy Stary Sosnowiec.

Sosnowiecka policja potwierdza działania na terenie miasta, jednak sprawy nie chce komentować. – W dniu wczorajszym funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach podejmowali działania na terenie Sosnowca – mówi podinsp. Mariusz Łabędzki z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

 

Także przedstawiciele śląskiej policji lakonicznie odnoszą się do sprawy. – Zapewniam, że nikomu nic się nie stało, nikt nie ucierpiał. Jednak w związku z tym, że sprawa jest rozwojowa, nie możemy nic więcej powiedzieć – przekazała nam podinsp. Aleksandra Nowara, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Do sprawy wrócimy wkrótce.

Jak oceniasz sytuację w starostwie będzińskim?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. No pomyślcie…, nikt nie ucierpiał, więc nic się nie stało, ale sprawa jest rozwojowa. Jak niegdyś w knajpie „Podhalanka” w pod filarami Hal Rozwoju w latach XXX.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here