Policjanci z Sosnowca badają okoliczności zdarzeń do jakich doszło w autobusach miejskich linii nr 106 i 811, w wyniku których oba autobusy zostały uszkodzone.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 14:00, w autobusach miejskich linii nr 106 i 811 jadących od centrum w stronę Zagórza, na wysokości Parku Sieleckiego.

– Oba pojazdy jechały ul. 3 Maja od centrum Sosnowca w kierunku Zagórza. W obu pojazdach zostały uszkodzone szyby. W autobusie linii nr 106 uszkodzeniu uległa mała, przesuwna szybka. Natomiast w autobusie linii nr 811 uszkodzeniu uległa duża szyba – relacjonuje st. asp. Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. – Jeden z pasażerów drugiego pojazdu został lekko raniony odłamkiem szkła – dodaje.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną zdarzenia. Wstępnie wykluczono pierwotną wersję dotyczącą strzałów oddanych w kierunku pojazdów. – Dopiero po oględzinach będzie wiadomo, co było dokładną przyczyną zdarzenia – dodaje Sonia Kepper. – Na miejscu trwają czynności, które pozwolą ustalić, co tak naprawdę się stało – dodaje.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here