Sosnowieccy policjanci zajmujący się zwalczaniem handlu ludźmi zatrzymali dwoje obywateli Ukrainy – 31-letnią kobietę oraz 35-letniego mężczyznę – którzy ułatwiali i organizowali uprawianie prostytucji przez kobiety pochodzące z ich kraju.

Policjanci kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępstw handlu ludźmi ustalili, że dwoje obywateli Ukrainy – 31-letnia kobieta i 35-letni mężczyzna – ułatwiają swoim rodaczkom uprawianie prostytucji.

Podejrzani zamieszczali w internecie ogłoszenia, organizowali spotkania i na ich potrzeby udostępniali mieszkanie położone w sosnowieckiej dzielnicy Pogoń. Za swoją „pomoc” otrzymywali udział w zyskach.

Oboje zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Prokurator zdecydował o objęciu ich policyjnym dozorem. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

5 KOMENTARZE

  1. Jest ich w Polsce już ponad milion, jak widać zajmują się nie tylko uczciwą pracą żeby zarobić na pomoc rodzinom „pogrążonym wojną” z Rosją. Część z nich już otrzymała obywatelstwo wraz ze wszelkimi prawami w tym prawem udziału w wyborach, czyli nie tylko oddania głosu na polskiego kandytata, ale też będą mogli sami wystartować w wyborach. Jeśli nic się nie zmieni, to za 10 lat będziemy mieli w Sejmie ukraińską partię, a za 15 ukraińskiego premiera!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here