Policjanci z Będzina zatrzymali mężczyznę, który nękał, groził i rozpowszechniał nagie zdjęcie swojej znajomej. Na umówioną w dąbrowskim centrum handlowym randkę zamiast 43-latki pojawili się policjanci.

Wszystko zaczęło się, gdy 42-letni mieszkaniec Olkusza, na początku bieżącego roku opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę kilkuletniego pozbawienia wolności. Mężczyzna po wyjściu postanowił „odświeżyć” kontakt towarzyski jaki nawiązał przed pobytem w więzieniu z 43-letnią mieszkanką Sławkowa.

Kobieta nie miała jednak zamiaru powracać do starej znajomości. Od tego momentu zaczęła otrzymywać sporą ilość wiadomości zarówno za pośrednictwem SMS-ów jak i za pośrednictwem e-maila próbujące zmusić ją do spotkania. Stalker posunął się także do szantażu.

Dysponując roznegliżowanym zdjęciem kobiety najpierw wysłał fotografię do znajomej 43-latki a następnie zagroził, że rozpowszechni dalej jej zdjęcie. Zastraszona kobieta postanowiła złożyć zawiadomienie na policji – mówi kom. Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Na umówione, w dąbrowskim centrum handlowym, spotkanie zamiast kobiety pojawili się policjanci. Zaskoczony 42-latek został zatrzymany, jego dalszym losem zajmie się teraz prokurator i sąd. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Tak to jest jak KODowskie bydło wypuszczają szreki.
    I uwaga, jakiś debil podszywa się pod mój nick.
    a prawdziwy Milosz jest jeden. To ja. Z PISu.

    • Gościu coś Ci już pisałem na temat podszywania się…. ale jak widać twój jednokomórkowy organ zwany mózgiem tego nie załapał. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here