1 grudnia w salach konferencyjnych hotelu Szafran już po raz drugi odbyło się Czeladzkie Forum Przedsiębiorczości.

Czeladzkie Forum Przedsiębiorczości składało się z dwóch części – seminaryjnej i wystawienniczej. Imprezę zainaugurował burmistrz Zbigniew Szaleniec, który podsumował realizowane w 2017 roku inwestycje w mieście.

– Od początku kadencji staram się regularnie spotykać z naszymi czeladzkimi przedsiębiorcami, zdając sobie sprawę z ich ważnej roli dla rozwoju naszego miasta. Spotkania odbywam zarówno za pośrednictwem powołanej do życia dwa lata temu Rady Gospodarczej, jak i bezpośrednio na różnych organizowanych przez miasto i przedsiębiorców spotkaniach. I właśnie od ubiegłego roku jednym z takich spotkań jest Czeladzkie Forum Przedsiębiorczości – wyjaśnia Zbigniew Szaleniec.

Na niemal trzydziestu stoiskach zaprezentowana została oferta podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach. – Z naszego zaproszenia skorzystało około stu przedsiębiorców i zaproszonych gości – zaznacza włodarz Czeladzi.

W części seminaryjnej poruszono wiele ważnych tematów. Można było posłuchać m.in. o procesach ekonomicznych zachodzących we współczesnym świecie, trendach marketingowych, a także problemach ekologicznych i psychologi przywództwa.

– Wśród wykładów, na szczególną uwagę zasłużył ten, który przybliżył zagadnienia związane z partnerstwem publiczno-prywatnym i zachęcał zarówno gminę, jak i naszych lokalnych przedsiębiorców, do rozważenia takiej współpracy – tłumaczy Zbigniew Szaleniec.

 

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here