Krzysztof Ibisz, Dominika Gwit, Maciej Wilewski, Alan Andersz, Urszula Dębska i Leszek Stanek już w listopadzie wystąpią w spektaklu „Szalone nożyczki” w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia. Mamy dla Was bilety.

„Szalone nożyczki” to wyjątkowe teatralne doświadczenie. Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje. Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę…Kto zabił? Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm, wtedy do akcji wkracza…widz, który zostaje świadkiem wydarzenia.

Szalone nożyczki - fot. mat. pras.
Szalone nożyczki – fot. mat. pras.

Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Jaki będzie finał? Wszystko zależy od publiczności. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo. Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez publikę całego świata!

Spektakl w Pałacu Zagłębia Kultury będzie grany 4 listopada o godz. 19:00. Bilety na to wydarzenie, w cenie 80, 95 i 110 złotych dostępne są TUTAJ. Na scenie zobaczymy: Krzysztofa Ibisza, Dominikę Gwint, Leszka Stanka , Alana Andersza, Urszulę Dębską oraz Macieja Wilewskiego. Gościnnie pojawi się Michał Piróg.

Szalone nożyczki - fot. mat. pras.
Szalone nożyczki – fot. mat. pras.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Szalone nożyczki”, który będzie grany na deskach Pałacu Kultury Zagłębia 4 listopada. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego chcesz zobaczyć spektakl „Szalone nożyczki”?

Na odpowiedzi czekamy do 15 października, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na wydarzenie. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Szalone nożyczki”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:
„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here