Wielkimi krokami zbliża się 8 marca, a co za tym idzie święto wszystkich Pań. Z tej okazji, sosnowiecka Muza zaprasza na spektakl „Goło i wesoło” z gwiazdorską obsadą.

Ich siedmiu, ona jedna. Tak w skrócie można opisać najzabawniejszą komedię IV Rzeczpospolitej, którą zobaczyć będzie można już 9 marca w Muzie. ”Goło i wesoło” okazało się hitem nie tylko w teatrach – film na podstawie sztuki, pod tym samym tytułem podbił także kina. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem, zarówno przez publiczność jak i krytyków teatralnych.

Podobnie jak film, spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy będąc zupełnie bez pieniędzy, bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie „Napalone Nosorożce”. Natomiast akcja przedstawienia dzieje się w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim.

Bezrobotni mężczyźni próbują opanować trudną sztukę publicznego rozbierania się, początkowo w swoim gronie, następnie podczas przesłuchania w jedynym klubie w mieście o nazwie„ Eden”. Przesłuchanie wypada fatalnie. Następny występ przed tomaszowską publicznością, wypada jeszcze gorzej. Menager striptizerów wynajmuje byłą tancerkę Wandę, aby udzieliła im kilku lekcji. W ich trakcie, widzowie będą świadkami komicznych prób „ baletowych”, podczas których Wanda uczy mężczyzn podstaw profesjonalnego striptizu.

Spektakl wieńczy spektakularny finał, w wykonaniu „Napalonych Nosorożców”, którzy na scenie, przed publicznością rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia. A piękniejsza część widowni zadaje sobie pytanie „ Ile dzisiaj zdejmą z siebie?!”

Na deskach sosnowieckiej Muzy wystąpią: Olga Borys, Tomasz Sapryk, Adam Adamonis, Jarosław Domin, Jacek Lenartowicz, Wenanty Nosul, Maciej Mikołajczyk oraz Mirosław Zbrojewicz/Dariusz Jakubaszek.

Bilety w cenie 50, 80 i 100 zł dostępne są w salonach sieci Empik, Zakładach Bukmacherskich Milenium przy ul. Piłsudskiego 50 oraz Targowej 8 w Sosnowcu, a także za pośrednictwem strony internetowej kupbilecik.pl, abilet.pl i ebilet.pl.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here