Straż Miejska w Sosnowcu wyjedzie na miasto nowymi samochodami. Miasto zakupiło mundurowym bowiem cztery ople combo.

Sosnowiecka straż miejska wzbogaciła się o cztery nowe samochody. Miasto zakupiło cztery ople combo. Pojazdy zastąpią wysłużone już samochody straży.

– Pojazdy posiadają m.in. osobny przedział do przewożenia osób zatrzymanych. Nowe samochody na pewno poprawią komfort pracy naszych strażników miejskich – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Skomentuj przez Facebook

19 KOMENTARZE

  1. Samochody raczej zakupiła Straż z niewykorzystanego funduszu płac w związku z jej rozkładem osobowym. Obecnie zatrudnia się każdego chętnego ale i tak ich nie ma.

  2. A ja myślałem że w Sosnowcu niema straży miejskiej, w terenie ich nie widać, szególnie na osiedlach, psi temat ciągle aktualny, picie alkoholu na ławeczkach, kierowcy jeżdżą ludziom na pasach po piętach. No i poco im te samochody.

  3. Ale jak oni teraz pięknie wyglądają a komendant to jak generał miasta. Nie marudzić że ich nie widać bo na zdjęciu to potęga, szkoda tylko że stoją na trawie o którą to oni mają dbać!

  4. I Kosielski policjantem nie będziesz, sprawa jest oczywista, to daj spokój z tymi rękawiczkami bo to wygląda oględnie mówiąc śmiesznie. Pewnie próba dowartościowania .

  5. 25 wolnych wakatów w Straży Miejskiej w Sosnowcu!!!! To już jest przecież jakaś katastrofa! Tu przecież nikt nie chce pracować.

  6. Straż Miejska nie ma uprawnień do zatrzymywania osób tylko ewentualnie do ich ujmowania. Redaktor piszący artykuł był niedopoinformowany.

    Straż Miejska nie może zatrzymywać osób tylko ujmować ( co najwyżej), piszący artykuł strzalił gafę. Auta owszem bardzo ładne😁😁😁. A co za tym idzie???????

  7. Tak straż ma jedynie prawo ująć ale jak jest taki służalczy komendant to różne rzeczy mogą się zdarzyć i ludzie mogą mieć różne traumatyczne przeżycia.

  8. Jaki piękny ten Komendant!!! Niczym Marszałek!! Moim zdaniem powinien na Kasztance zasiadać a nie stać jak ten kołek w ściernisku….(nie ubliżając kołkowi oczywiście)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here