Policjanci zatrzymali sprawców dewastacji wiaty przystankowej przy ul. Ostrogórskiej w Sosnowcu. Grozi im 5 lat więzienia.

W poniedziałek, 23 października dyżury policji otrzymał telefon z informacją, że dwaj mężczyźni dewastują wiatę przystankową przy ul. Ostrogórskiej w Sosnowcu.

– Z informacji wynikało, że po dewastacji obaj wsiedli do tramwaju i odjechali. Dyżurny natychmiast przekazał informację do wszystkich patroli w okolicy, a zaraz po tym policjanci zauważyli w tramwaju, który wyjechał już z centrum miasta, mężczyzn odpowiadających opisowi. Do zatrzymania sprawców, doszło kiedy tramwaj zatrzymał się przy ul. Wojska Polskiego – mówi Sonia Kepper, rzecznik KMP w Sosnowcu.

Wandalami okazało się dwóch 19-letnich mieszkańców Sosnowca. Za popełnione przestępstwo mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Czy kompleksowa modernizacja Urzędu Miasta w Czeladzi i jego otoczenia była potrzebna?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

7 KOMENTARZE

  1. dobrze, że ludzie interweniują!

    PS
    wsypał się miłośnik sztuki afroamerykańskiej WDRZK, który upaćkał pół miasta w afroamerykańskie maźgroły – wymalował (już faktycznie coś tam stworzył) tył garaży przy Ludwiku

  2. jakie więzienie? wprowadzić to o czym nie raz wspominałem; obciążyć kosztami naprawy tej wiaty oraz zaliczka wymiany 10 następnych innych zniszczonych wiat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here