We wtorek, około godziny 17:30, na skrzyżowaniu ul. 11 Listopada i Hubala-Dobrzańskiego w Sosnowcu przewróciła się ciężarówka przewożąca śmieci. Ruch w tym miejscu jest zablokowany.

Jak informuje policja, na skrzyżowaniu ul. 11 Listopada i Hubala- Dobrzańskiego w Sosnowcu, na wysokości cmentarza, doszło do zdarzenia drogowego. Samochód ciężarowy przewożący śmieci przewrócił się na bok.

– Na razie nie wiadomo, z jakiego powodu ciężarówka się przewróciła. Dwie osoby, które jechały tym pojazdem, trafiły do szpitala – mówi Sonia Kepper, rzeczniczka KMP w Sosnowcu.

W chwili obecnej zablokowany jest przejazd jezdnią w kierunku Dąbrowy Górniczej. Policjanci kierują samochody objazdami już od skrzyżowania ul. Andersa z 11 Listopada.

– Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin, ponieważ trzeba postawić ciężarówkę i oczyścić drogę – dodaje rzeczniczka.

Fot. Sosnowiec998/Facebook

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Śmieciarki robią z miasta tor wyścigowy, policja powinna im się dobrze przyjrzeć: mało mnie obchodzi, czy ich gonią w redmondisie, gdy 2 razy w tym roku o mało nie zostałem staranowany przez pędzące po mieście co najmniej 80-tką śmieć-budy!

  2. Racjonalizator :]

    Dla dobra mieszkańców proszę wprowadzić przepis o godzinach pracy śmieciarek od godziny 7.00 do 22.00
    a koszenie trawników od godziny 8.00 do 22.00!!!!!!

    Ulga dla uszu, szczególnie letnią porą

    Nic nie kosztuje a można w mendiach się czymś POPiSać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here