W sobotę, 1 lipca, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia na torach kolejowych. Pociąg śmiertelnie potrącił 24-latka.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 1 lipca, około godz. 14.00 na wysokości ulicy Sobieskiego w Sosnowcu.

– Pociąg relacji Katowice-Tychy potrącił 24-letniego mieszkańca Będzina. Ze wstępnych ustaleń wynika, że stało się to ok. 2 km od Dworca Południowego, czyli w rejonie ulicy Sobieskiego – potwierdza Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że była to prawdopodobnie próba samobójcza. – Jest to bardzo świeża sprawa i wszystkie informacje wymagają jeszcze potwierdzenia, ale wszystko na to wskazuje, że była to próba samobójcza – dodaje Sonia Kepper.

Podróżni muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch pociągów wstrzymany jest w obu kierunkach. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Na razie nie wiadomo jeszcze, ile czasu zajmie przywrócenie ruchu na torach.

CZYTAJ TAKŻE:

We wtorek, 27 czerwca doszło do dramatycznego zdarzenia nad Pogorią IV. Młoda kobieta biwakowała nad brzegiem jeziora. W nocy zapalił się śpiwór, w którym spała. 21-latka ma poparzone 70 procent ciała. Sprawę bada prokuratura. Trójka studentów postanowiła odpocząć nad Pogorią...

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here