Sosnowieccy kryminalni zatrzymali 40-letniego mieszkańca Zagórza, który w piwnicy miał magazyn narkotykowy. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające, z których można było przygotować prawie 1200 działek dilerskich.

Funkcjonariusze od jakiegoś czasu obserwowali poczynania 40-letniego mieszkańca Sosnowca. Podejrzewali, że mężczyzna może mieć duże ilości narkotyków. Jak doszło do zatrzymania dilera?

– Kiedy policjanci zauważyli, że mężczyzna wchodzi do klatki jednego z bloków w dzielnicy Zagórze, ruszyli za nim. Okazało się, że w piwnicy przechowywał amfetaminę, której wystarczyłoby do przygotowania ponad 1130 porcji, a także marihuanę i haszysz, z których można by sporządzić ponad 40 działek dilerskich – informuje Sonia Kepper, rzecznik KMP w Sosnowcu.

Sosnowiczanin usłyszał już zarzuty i został objęty przez prokuratora policyjnym dozorem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków może mu grozić do 10 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Zagórze to dzielnica szczęšcia dużo mieszka scyzoryków którzy uwielbiają uprawy,nawet na dziko.Pewnie to z biedy uprawiają i chandlują, Policji pewnie zajęcia nie zabraknie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here