Trwa Sosnowiec Fun Festival. Drugiego dnia na sosnowieckiej scenie wystąpiły gwiazdy muzyki disco i dance, które porwały do tańca mieszkańców w każdym wieku.

Mieszkańcy stolicy Zagłębia obchodzą dni swojego miasta. Od piątku do niedzieli w parku Sieleckim trwa Sosnowiec Fun Festival podczas którego mieszkańcy mogą bawić się przy rytmach muzyki na żywo oraz brać udział w przygotowanych zabawach i konkursach.

W piątek, 7 czerwca sosnowiczanie i mieszkańcy całego regionu, mieli okazję posłuchać rodzimych artystów, takich jak: L4, Niadara, Sosnowiecka Orkiestra Dęta oraz zespół Konopians.

Drugiego dnia królowała muzyka disco i dance. Przed sosnowiecką publicznością wystąpił zespół Łobuzy, Alexia, legendarny zespół Boney M. oraz Captain Jack (godz. 21:30). Znani artyści porwali do zabawy zarówno młodszych, jak i nieco starszych mieszkańców miasta.

Ostatniego dnia wystąpi legenda polskiej sceny rockowej – Kazik Staszewski z zespołem Kult (godz. 20:00). Wcześniej jednak na scenie pojawi się zespół Animators (godz. 18:00) oraz Eier (godz. 19:00).

Warto pamiętać, że na czas trwania Dni Sosnowca uruchomiona zostałą darmowa komunikacja miejska, która kursuje na czterech trasach po zakończeniu występów tegorocznych gwiazd. Autobusy odjeżdżają z przystanku Wawel Sielec w następujących kierunkach: Osiedle Bór Pętla, Zagórze Zajezdnia przez Klimontów, Dąbrowa Górnicza Centrum oraz Milowice Most. W niedzielę autobusy wyjadą o godz. 23.00.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here