Piotr Guliński, sosnowiecki fotograf został jurorem ogólnoeuropejskiego konkursu fotografii studenckiej Discover Europe.

Piotr Guliński fotografią zajmuj się od kilkudziesięciu lat. Specjalizuje się w fotografii reportażowej i koncertowej. Jak sam mówi najwierniejszy jest w utrwaleniu w obiektywie emocji i efektu plastycznego. Z wielką pasją realizuje artystyczne motto „Magicznie fotografuje gwiazdy” polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Guliński realizował sesje koncertowe m.in. dla: Thomasa Andersa& Modern Talking Band, CC Catch, Anny Wyszkoni, Sylwii Grzeszczak, Cleo, Edyty Bartosiewicz, Maryli Rodowicz, Natalii Kukulskiej, Andrzeja Piasecznego, Universe, Lady Pank, Pectus, Oberschliesen, Silesian Art Collective, TSA i Stare Dobre Małżeństwo.

Stale współpracuje z radiem Złote Przeboje, radiem RM ’80. W dorobku artystycznym ma nagrody w konkursach krajowych i międzynarodowych, wystawy indywidualne i zbiorowe. Stale publikuje na portalach: Polski Krajobraz Kulturowy, The Spirit of Art, Street Dogs of Poland.

Sosnowiczanin, w ostatnim czasie, został po raz kolejny doceniony, tym razem przez organizatorów największego ogólnoeuropejskiego konkursu fotografii studenckiej Discover Europe, którzy powierzyli mu funkcję jurora.

– Fotografia jest moją wielką pasją od ponad 30 lat, dlatego jest mi niezmiernie miło, że to doceniono i powierzono mi funkcję jurora w tak prestiżowym ogólnoeuropejskim konkursie. Satysfakcja jest nie do opisania. To bardzo cieszy, że ktoś dostrzega i docenia to co robię – mówi Piotr Guliński, fotograf a także właściciel Agencji Mediowej PG-ART.

Warto wspomnieć, że cel i założenia konkursu od początku pozostają takie same – nawiązanie dialogu międzykulturowego między studentami polskimi i zagranicznymi oraz wspieranie aspirujących, młodych fotografów.

 

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here