W czwartek, 25 maja przy ulicy Targowej w Sosnowcu doszło do tragicznego wypadku. 31-letni mężczyzna zmarł po uderzeniu rolki papy, która spadła na niego z budynku.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w czwartek, 25 maja w Sosnowcu przy ulicy Targowej ok. godz. 19:00. Z remontowanego budynku na głowę przechodzącego chodnikiem mężczyznę spadł duży kawałek papy.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, podczas wciągania na dach palety papy, robotnikom wysunęła się duża rolka, która spadła z góry na przechodzącego pieszego, uderzając młodego mężczyznę prosto w głowę – mówi st. asp. Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Niestety siła uderzenia była tak duża, że pomimo podjętych czynności reanimacyjnych 31-letniego mieszkańca Sosnowca nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu.

– Na miejscu trwają czynności wyjaśniające, które pomogą w ustaleniu przyczyny zdarzenia – dodaje Sonia Kepper.

Skomentuj przez Facebook

7 KOMENTARZE

    • Byłam tam i coś okropnego naprawdę. Współczuję rodzinie naprawdę. Wogole miejsce nie byli zabezpieczone ze są jakieś roboty wysokościowe tylko kawałek taśmy na chodniku żeby nie wchołdzie i nic więcej. Na palecie papa nie zabezpieczona. Wiec robotnikow wina powinna być.

  1. teraz za pizde złapać pracowników i właściciela -czy trzeźwi,czy oznakowane miejsce pracy,bhp pewnie juz na tych trzech pkt sie wyłożą

    • Kawałek taśmy tylko było na chodniku w poprzek a w zadłużenia nic nie było normarnie ludzie chodzili auta wjeżdżamy w bramę. Nic oznakowanie ze roboty wysokościowe ktoś powinien stać tam i pilnować żeby ludzieci nie chodzili. Ci panowie pracowali bezmyślnie poprostu i o tej godzinie tak dopiero wciągarki na palecie nie zabezpieczona pape.

  2. To nie wina robotników ,to wina szefa firmy , w sosnowcu takich firm jest znacznie więcej.szczególnie tych od szydłowca i innych z kieleckiego , często pracę wykonują żle i bez nadzoru . Może jak sosnowiec będzie dzielnicą metropolii to nastąpi jakiš ład i porządek w zaniedbanej stolicy zagłębia.POwyborach.

  3. Sypiące się pustostany na ulicy Racławickiej Floriańskiej czy Majowej stwarzają podobne zagrożenie tylko patrzeć jak na głowę przypadkowego przechodnia spadnie ogromny kawał oderwanego tynku lub cegła. Co włodarze miasta zamierzają z tym zrobić ? chyba nic, jak zrobiono nowe chodniki i drogi to każdy się tu fotografował ale co z tego jak nad głowami przechodniów wiszą bomby a bezpieczeństwo mieszkańców jest na drugim bądź nawet na trzecim planie, dlaczego tutaj nie ma miejskich koszy na śmieci przy chodnikach ? może tą część Sosnowca wraz z ul. Chemiczną warto pokazać w propagandowym spocie promującym miasto ? Wstyd Panie Prezydencie Chęciński Wstyd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here