Do tragicznego wypadku doszło w piątek, 1 grudnia w Sosnowcu. Na ulicy Kruczkowskiego śmieciarka potrąciła kobietę. 77-latka zmarła w szpitalu.

Do wypadku doszło po godz. 10:00.

– Na ulicy Kruczkowskiego śmieciarka potrąciła kobietę. Ranna, 77-letnia mieszkanka Sosnowca, została przewieziona do szpitala, gdzie niestety zmarła kilka godzin później – mówi Sonia Kepper, rzecznik KMP w Sosnowcu.

Na razie nie wiadomo jak doszło do wypadku. Jak informuje policja, na miejscu wciąż trwają czynności wyjaśniające przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Skomentuj przez Facebook

8 KOMENTARZE

  1. w sosnowcu generalnie smieciarki remondis jeżdza po opłotkach-w zagórzu przy zxapały w rejonie garażyrozjeżdzaja wszyskie drogi gruntowe a drogaq z trylinki ?szkoda slow,byle na skróty-uzytkownicy garazy tylko zgrzytaja zebami

  2. Ludzie myślą, że kierowcy mają na oczach noktowizor i wszystko idealnie widzą, więc włażą bezmyślnie na jezdnię jak święte krowy i tak się to potem kończy! Sam bym ostatnio potrącił człowieka, który chciał chyba na skróty dobiec do uciekającego mu autobusu. Późna pora, padający gęsto śnieg, auta z naprzeciwka oślepiają chińskimi ksenonami, a gość oczywiście ubrany cały na czarno. Dobrze, że jechałem bardzo wolno… Ludzie, myślcie, to nie boli!!!

  3. Łatwo ocenić kierowcę i najlepiej zgonić że był pijany. Na miejscu była policja i gdyby wykazało że jest pod wpływem alkoholu to byłoby to wiadome. Ileż jest spraw w tv o potrąceniu i takie rzeczy wychodzą od razu. Bardzo przykra sytuacja, wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej kobiety. My pieszy czas do refleksji, czy każdy z nas ma odblaski? Czy każdy przechodzi na zielonym świetle? Często niestety bywa tak że nierozwaga ludzi prowadzi do tragedii gdzie potem cierpią inni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here