W środę, około godziny 23:00 na DK94 w Sosnowcu doszło do dramatycznego wypadku. Pod kołami samochodu zginął mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem, przed godz. 23:00 na drodze krajowej 94 w Sosnowcu, w stronę Olkusza przed CH Auchan.

Kierujący samochodem osobowym potrącił, ze skutkiem śmiertelnym, mężczyznę, który według wstępnych ustaleń policjantów, przechodził w niedozwolonym miejscu.

Na miejscu zdarzenia przez dłuższy czas tworzyły się korki i występowały utrudnienia. Sosnowiecka policja bada dokładne przyczyny wypadku.

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. Zawsze tam coś się dzieje, czy nie można by było wybudować drogi- łącznika ulicy północnej pod DK94 wraz z podziemnym przejściem dla pieszych? Przecież strach tamtędy przechodzić. Do tego wielokrotnie widziałem emerytów z rowerem próbujących skrócić sobie przejście przez DK94 na ogródki działkowe Bariery im nie straszne. Niestety mamy takie społeczeństwo że zakazy i nakazy mają za nic (prędkość, przejścia dla pieszych). Tylko niezniszczalne przeszkody są w stanie nas zatrzymać. Weźmy „zakręt miszczów” w Katowicach, ile tam było wypadków (fanpage na fb) a teraz spokój dwa razy ograniczeni i fotoradar. Da się? wszyscy grzecznie 50km/h. Bez szaleństwa i brawury. Tam trzeba zrobić bezpieczne przejście i przejazd na drugą stronę. Taki mały węzeł, wszyscy ze Środuli by zyskali idealny wyjazd na DK94 kierunek Katowice/Czeladź. Bo jak zrobią bezkolizyjne skrzyżowanie koło Makro to jedyne światła będą pod Auchan w S-c i Dąbrowie. A trzeba pamiętać, że remont estakady koło elektrociepłowni zbliża się nieubłaganie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here