Policjanci z Będzina poszukują 28-letniego mężczyzny, który brał udział w śmiertelnym pobiciu 33-letniego mieszkańca Czeladzi.

Śmiercią jednego z uczestników, skończyło się towarzyskie spotkanie w Czeladzi. Do brutalnej napaści doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Ogrodowej, w czwartek, 21 marca w godzinach popołudniowych. W spotkaniu, na którym spożywany był alkohol, spotkało się pięciu mężczyzn.

W trakcie imprezy doszło do nieporozumień między 28-latkiem oraz 33-letnią ofiarą. Mężczyzna został najpierw pobity przez młodszego napastnika, do którego przy katowaniu ofiary później dołączył również 39-letni sosnowiczanin. W wyniku pobicia po trzech dniach 33-latek zmarł.

Policjanci z komisariatu w Czeladzi wsparci przez wojkowickich stróżów prawa zatrzymali 39-letniego mieszkańca Sosnowca. Mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie ma usłyszeć zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym, za który grozi 10 lat więzienia.

Drugi napastnik poszukiwany

Śmiertelne pobicie w Czeladzi - fot. KPP w Będzinie
Śmiertelne pobicie w Czeladzi – fot. KPP w Będzinie

Niestety, drugiemu ze sprawców udało się uciec. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu obecnego miejsca przebywania 28-letniego Łukasza Noldę. – Z posiadanych przez nas informacji wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie Będzina lub Sosnowca bądź innych ościennych miast – mówi kom. Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Wszelkie informacje o poszukiwanym, szczególnie dotyczące aktualnego miejsca jego pobytu, należy kierować do Komendy Powiatowej w Będzinie tel. (32) 36 80 255, (32) 36 80 266 lub do każdej jednostki policji pod numerem 997.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here